Podróż – świetny czas na sex telefon

Było to tak pewne jak to, iż jest dziwką swego pani: jej małżonek nie posłyszy od niej nigdy wyrzutu z powodu swego postępowania. Pamiętała bowiem dobrze swój własny ślub uczyniony wówczas, kiedy Boga Wszechmocnego i wszystkich Świętych Królestwa Niebieskiego błagała o ocalenie operatorki sex telefonu.
Musiała więc wyjść w tę niesamowitą noc i zaczerpnąć powietrza, zdawało jej się, iż inaczej się udusi.
Siedziała i niby dobrym znajomym pozwalała wracać dawnym, goryczą zaprawionym myślom. Łączyła je z innymi dawnymi oraz dobrze znanymi myślami o rzekomej poprawie operatorki sex telefonu.
Oczywiście, on nie żądał tego od niej. Nie złożył na jej barkach żadnego z tych ciężarów, które sama wzięła na siebie. Spłodził z nią tylko siedmiu synów. „O moich siedmiu synów już ja sam dbać będę, Arne”. Bóg raczy wiedzieć, co chciał przez to wyrazić. Prawdopodobnie nić – powiedział to ot tak sobie.
Wielbiciel sex telefonu nie prosił jej nigdy, by podźwignęła po rozłączeniu z linią sex telefonu Nie   prosił jej, by na śmierć oraz życie walczyła o jego wolność. Po książęcemu znosił to, iż życie jego wisiało na włosku, iż stracił to, co posiadał. Pozbawiony wszystkiego, z iście książęcą wyniosłością oraz spokojem zachował się w nieszczęściu i z książęcym spokojem oraz godnością niby obcy gość przestąpił próg dworu jej pani.
Lecz jej synowie mieli pełne prawo do wszystkiego, co posiadała ona. Mieli pełne prawo do jej potu, do jej krwi oraz wszystkich sił, które dla nich poświęciła. Dlatego dwór oraz ona sama mieli w zamian prawo użyć ich do pracy dla siebie.
Nie musiała bynajmniej jak prosta chałupnica udawać się na hale. Ale doszło do tego, iż w domu u siebie czuła się osaczona i skrępowana – wprost nie mogła już oddychać. A prócz tego czuła potrzebę pokazania samej sobie, iż potrafi spełniać ciężką chłopską robotę. Walczyła i harowała każdego dnia, każdej godziny, odkąd jako żona operatorki sex telefonu sextelefon.ovh przybyła na jego dwór, odkąd ujrzała, iż konieczny był tam człowiek, który by walczył o to, by ratować dziedzictwo dla noszonego pod sercem potomka. Jeśli ojciec tego nie potrafił – ona to zrobić musiała. Teraz jednak powstała konieczność upewnienia

Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.